Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
22012 8595670000000

Abfarmis Tehotenský test - tyčinka - 2 ks

3,91 €
skladom > 100 0.5kg (info)

Popis:
Abfarmis tehotenský test slúži na včasnú detekciu tehotenstva a je určený na sebatestovanie (in vitro). Zisťuje prítomnosť ľudského choriového gonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už v počiatočnom štádiu tehotenstva. Tehotenský test môže zistiť tehotenstvo už vo veľmi ranom štádiu, cca dva dni od zahniezdenia vajíčka v maternici.

Ako tehotenský test funguje:
Vo chvíli, keď sa oplodnené vajíčko zahniezdi v maternici, je bunkami, ktoré tvoria základ placenty vylučovaný do krvi a moču hormón hCG. Ak ste tehotná, tento hormón sa zvyšuje veľmi rýchlo. Tehotenský test zisťuje prítomnosť hCG hormónu najnovšou technológiou.

Odporúčaná aplikácia:
Tehotenský test obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú hormónom (hCG). Po kontakte tehotenského testu so vzorkou preniká moč pozdĺž membrány. Akonáhle moč obsahujúci hCG dosiahne testovaciu oblasť v membráne, dôjde k vzniku farebného prúžku. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Ak je test vykonaný správne, objaví sa v kontrolnej oblasti ešte jeden farebný prúžok, ktorý slúži na kontrolu správnosti prevedenia.

Odber a príprava vzorky:
Na zistenie tehotenstva je možné použiť akúkoľvek vzorku Vášho moču, najvhodnejší však je prvý ranný moč, pretože obsahuje najvyššiu koncentráciu hCG. Pokiaľ preferujete testovanie vzorky moču z nádobky, je možné odobrať vzorku moču do akejkoľvek čistej a suchej nádobky z plastu alebo skla.

Postup pri testovaní:

Pripravte si časovač umožňujúci odčítanie sekúnd.
Z vrecka vyberte tehotenský test a odstráňte krytku. Krytku nasaďte na druhú stranu testu. Predĺžite tým rukoväť.
Držte test za rukoväť, absorpčnou špičkou smerom dole, a močte na kruhový otvor absorpčnej špičky po dobu 2-3 sekúnd. Ak preferujete testovanie vzorky moču z nádobky. Odoberte vzorku moču do suchej a čistej nádobky z plastu alebo skla a do nej ponorte iba absorpčnú špičku po dobu 10 sekúnd.
Nasaďte krytku späť na absorpčnú špičku. Absorpčná špička musí po celý čas smerovať dole. ABSORPČNÁ ŠPIČKA BY NIKDY NEMALA SMEROVAŤ HORE!
Položte test na rovný povrch kontrolným okienkom smerom nahor. Takmer okamžite môžete pozorovať, ako sa membránou testovacieho prúžku začne šíriť ružová farba.
Počkajte 5 minút a následne prečítajte výsledky v oblasti výsledkov testu. Výsledky sa nesmú odčítať po viac ako 15 minútach.

Interpretácia výsledkov:
Na vyhodnotenie výsledkov testu je nutné venovať pozornosť polohe kontrolnej línie (C) a testovacej línie (T).

Pozitívny výsledok:
Ak sa objavia v kontrolnom okienku dva prúžky (jeden v mieste kontrolnej línie a druhý v mieste testovacej línie) je test pozitívny a pravdepodobne ste tehotná. Intenzita sfarbenia prúžku v testovacej oblasti závisí od koncentrácie hCG, ktorá sa počas tehotenstva mení.

Negatívny výsledok:
Ak sa objaví v kontrolnom okienku len jeden prúžok v mieste kontrolnej línie, je test negatívny a to znamená, že tehotenstvo nebolo testom potvrdené.

Poznámka:
Ak máte dôvodné podozrenie, že môžete byť tehotná (napr. vynechanie menštruačného krvácania) test zopakujte po niekoľkých dňoch. Hladina tehotenského hormónu zatiaľ nemusí byť dostatočne vysoká. Ak je test stále negatívny, poraďte sa so svojím lekárom.

Neplatný výsledok:
Ak sa po 5 minútach v okienku neobjavia žiadne prúžky alebo sa objaví prúžok iba v testovacom pásme (T) av kontrolnom pásme (C) nie. Výsledok je neplatný a test by sa mal opakovať s novým tehotenským testom.

Obsah balenia:
Dva vrecká obsahujúce testy s plastovou rukoväťou a sušicí prostriedok. Vrecko s vysúšacím prostriedkom slúži iba na skladovanie ovulačného testu a nepoužíva sa pri samotnom testovaní.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím