Kompava 6648

Yucca Shidigera 450 mg/120 kps

15,35 €
skladom (info)

 

Hlavnými účinnými látkami Yucca Schidigera sú vo vode rozpustné stearánové a vo vode nerozpustné terpénové saponíny. Ich pôsobenie je fyzikálne. V ľudskom organizme sa menia na sapogenín, ktorý pôsobí ako mydlo. Sapogenín spôsobuje zníženie povrchového napätia buniek tkanív na všetkých plochách v organizme a postupné, pomalé vylučovanie emulgovaných častíc (skvapalnených usadenín) z organizmu. Yucca týmto spôsobom napomáha detoxikácii organizmu a k odstraňovaniu usadenín z čreva i stien.

 

BALENIE:

 

120 kps (450 mg)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

 

    • Prvý týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 kapsulu večer

 

    • Druhý týždeň: 2 kapsuly ráno na lačno a 2 kapsuly večer

 

    • Ďalšie týždne: po 3 kapsule ráno aj večer

 

 

ZLOŽENIE:

 

Yucca Shidigera (450 mg), kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), farbivo oxid titaničitý.

 

UPOZORNENIE:

 

Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov. Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím