AllCosmetics.sk
  • AllCosmetics.sk
Angry Beards

Vosk na bradu Angry Beards

12,90 €
skladom (info)

vosk na bradu 30ml

Hneď na úvod hovoríme, že vosk NENÍ na „knír“. Pokiaľ si chcete urobiť francuzáka, tak musíte siahnuť po konkurencií. Toto je Beard Wax a je preto, aby ste francuzáky dostávali a nie robili. Vosk je určený pre tých, ktorí potrebujú skrotiť neposlušné fúzy a zrovnať je do laty. O tvar a lesk sa stará včelí vosk s lanolínom. Nezanecháva žiadne viditeľné stopy, naopak vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred nehostinnými vplyvmi či slniečkom.

Zloženie: Vosk je čisto na styling fúzov. Preto sú v ňom nejviac obsiahnuté dve zložky, ktoré by podľa nás každý dobrý vosk mal mať a to je včelí vosk a lanolín. Povedali sme si ale, že to posunieme ďalej a pridali do neho aj dva dokonalé oleje a to argánový a mandľový. Vďaka ním má vosk akurátnu tuhosť a navyše nimi fúzy vyživíte. Pár slov o každej zložke si môžete prečítať na blogu.

 

Používanie: Naberte prstom potrebné množstvo vosku, v závislosti na dĺžke fúzov. Vložte medzi prsty, trením dôkladne rozohrejte a rozmelnite. Potom rovnomerne naneste na fúzy. Použite vždy, keď budete chcieť fúzom dodať tvar a sebe šmrnc.

MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím