AllCosmetics.sk
  • AllCosmetics.sk
Angry Beards

Vitamíny na rast fúzov Angry Beards

21,90 €
skladom (info)

Vitamíny na rast vlasov, balenie 60 tabliet

Beardroids sú sypačka, ktorú vám posvätí aj dopingová komisia. Rast a obmedzenie vypadávanie je základ roidov, prispievajú ale aj k tone ďalších vecí. Napríklad taký zinok je potrebný pre bunkovú proliferáciu, tvorbu väziva, hojenie rán a tvorbu spermií, čo sa taktiež určite hodí. Ďalej prispievajú ku zníženiu únavy, vyčerpaniu a pomáhajú metabolizovať mikroživiny. Môžete ich teda jesť nielen kvôli podpore rastu, ale aj ku zdravý činnosti miliónov ďalších vecí. To je súčasne ich najväčšia slabina, budú vám chcieť ujedať aj drahé polovičky.


ZLOŽENIE: Beardroids obsahujú vybrané aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahujúce síru, sú zdrojom keratínu predstavujúceho základný stavebný prvok fúzov aj vlasov. Biotín prispieva k udržaniu zdravého stavu fúzov/vlasov aj pokožky a prispieva k normálnemu metabolizmu mikroživín. Kyselina panthotenová prispieva ku zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispieva k zdravý mentálnej činnosti a energetickému metabolizmu. Zinok napomáha k udržovaniu normálneho stavu vlasov, fúzov, nechtov a pokožky. Beardroids obsahuje taktiež MSM (methylsulfonylmethan), ktorý je zdrojom síry označovanej za „minerál krásy“, takže budete celkovo fešák.

POUŽIVANIE: Beardroids jedzte jedenkrát denne po jedle. Je to produkt, na ktorý sme hrdí, nič ale nevyváži pestrú stravu a tento výrobok určite nie je myslený ako jej náhrada. Je to doplnok stravy, ktorý vám pomáha dostáť do seba každý deň kľúčové zložky pre rast fúzov a vlasov.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím