Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tierra Verde 11580 8595690000000

Súprava pre kompletné EKO pranie

14,19 €
skladom > 50 ks (info)

Ako prať ohľaduplne voči sebe i prírode a nepovoľovať z nárokov na čistotu bielizne? Nie je to žiadna raketová veda. Pripravili sme pre vás balík, s ktorým môžete rovno štartovať. A aby vás objavovanie eko prania bavilo ešte viac, nájdete v ňom 6 produktov za cenu 2.

Čo je to a ako to funguje

Systém pre kompletné EKO pranie od Tierra Verde je založený na kombinovaní niekoľkých produktov, vďaka ktorému je pranie šetrné voči ľuďom aj prírode a súčasne zanecháva bielizeň skutočne čistú.
Prečo stojí za to vyskúšať náš systém EKO prania?

  • Jednotlivé produkty sú presne zamerané na určitý problém (zmäkčenie vody, odstránenie škvŕn). Máte možnosť používať len to, čo naozaj potrebujete, neplytvať a zároveň dosiahnuť požadovaný výsledok.
  • Je funkčný a vyperiete s ním rovnako dobre ako s konvenčnými pracími prostriedkami.
  • Zanecháva bielizeň bez prítomnosti chemických a syntetických látok. Naše produkty vyvíjame tak, aby vyhovovali aj ekzematikom, alergikom, osobám s citlivou pokožkou a malým deťom.
  • Jeho používaním nezaťažujete prírodu, hlavné produkty získali najnáročnejší certifikát Ecogarantie. Všetky výrobky sú úplne biologicky rozložiteľné.   
  • Je jednoduchý, stačia tri základné kroky.
  • Naše pracie produkty môžete zakúpiť aj vo viac ako 300 bezobalových predajniach v Česku a na Slovensku. Ako jediní výrobcovia drogérie ponúkame skutočný bezobal.

Extra výhodná štartovacia súprava obsahuje:
• Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l)
Koncentrovaný gél pre šetrné a ekologické pranie najmä farebnej bielizne s vôňou prírodnej rastlinnej silice. Veľmi vhodný pre pranie detského oblečenia a látkových plienok.

• Plákadlo bielizne s levanduľovou silicou (1 l)
Plákadlo zneutralizuje plákací kúpeľ a zaistí, aby vo vašej bielizni neostávali zvyšky pracích prostriedkov, ktoré môžu dráždiť pokožku. Jeho používanie považujeme za veľmi dôležité, najmä pre alergikov.

• Zmäkčovač vody (250 g)
Výrazne zlepšuje výsledky prania v tvrdej vode. Znižuje spotrebu pracieho prostriedku a obmedzuje usadzovanie zrazenín v textile (zapranie, šednutie bielizne) a v práčke.

• Puer – Bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka (250 g)
Univerzálny prášok Puer využijete na pranie bielej a svetlej bielizne, rozjasnenie zašlej bielej farby aj odstránenie organických škvŕn zo stálofarebnej bielizne (jedlo, víno, tráva, hlina, atrament).

• Žlčové mydlo na škvrny (vzorka)
Toto mydlo je absolútny majster v likvidácii škvŕn (od mastnoty, krvi, atramentu, trávy, ovocných a zeleninových štiav, hliny, potu na golieroch a manžetách košieľ).

• Testovací pásik na určenie tvrdosti vody (1 kus)
Vyhodnotí tvrdosť vody, poslúži na stanovenie potrebného množstva zmäkčovača vody.

 

Zobraziť viac


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím