Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
91004 5900630000000

Scholl Velvet Smooth Electronic Wet & Dry

37,57 €
skladom 1 0.5kg (info)

Popis:
Scholl Velvet Smooth Electronic Wet & Dry je dobíjací bezdrôtový elektrický pilník na suchú aj mokrú pedikúru, ktorý je možné bezpečne používať aj pod tečúcou vodou. Odstraňovač stvrdnutej kože na chodidlách disponuje dvoma rýchlostnými stupňami rotácie a vďaka špeciálnemu povrchu nástavca dosiahnete ako mávnutím kúzelného prútika hebkých chodidiel bez zrohovatenej a stvrdnutej kože, mozoľov alebo otlačenín.

Vďaka vodotesnému krytu je možné strojček používať v sprche alebo aj vo vani, a pretože navyše funguje aj bez batérie, je jeho používanie praktické, jednoduché a pohodlné. Pred prvým použitím je nutné Scholl Velvet Smooth Electronic Wet&Dry plne dobiť a uistiť sa, že je brúsna hlavica správne umiestnená!

Účinky:
- účinne a bezpečne odstraňuje nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na chodidlách a pätách
- pracuje rýchlo a bezbolestne
- zanecháva chodidlá hladké, jemné a hebké
- jemne masíruje chodidlá

Vlastnosti:
- má ergonomicky tvarovanú mäkkú rukoväť, ktorá perfektne padne do ruky
- vhodný na suchú aj mokrú manikúru
- je dobíjací, bezdrôtový a je možné ho používať aj pod tečúcou vodou

Použitie:
Jemnými krúživými pohybmi prechádzajte rotujúcim valčekom po chodidlách a tieto pohyby opakujte tak dlho, pokiaľ nebude vaša koža jemná a zrohovatené časti odstránené. Po ošetrení chodidla umyte a ošetrite hydratačným krémom.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím