Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
10685 4250380000000

Sanct Bernhard Boswellia Serrata 180 tablet

29,52 €
skladom > 10 (info)

Popis:
Strom indického kadidlovníku (Boswellia serrata) má dlouhou tradici v Indické stravě.  Extrakt z jeho kůry příznivě podporuje organismus v mnoha oblastech a působí na normální stav kloubů, činnost gastrointestinálního traktu, srdce, reprodukční funkci a má blahodárné účinky na duševní zdraví.

Dávkování:
Užívejte 1 tabletu jednou denně, polkněte a zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Udržujte mimo dosah dětí.

Složení:
Boswellia serrata extrakt = extrakt (68%), plniva, mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, sodná sůl karboxymethylcelulózy plnivo. Jedna tableta obsahuje 400 mg extraktu z Boswellia serrata extrakt (Boswellia), s nejméně 60% boswellových kyselin.

Obsah:
180 tablet

Výrobce:
Krauterhaus, Sanct Bernhard, Helfensteinstrase 47, 733 42 Bad Ditzenbach.

Distributor:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.

Nutriční hodnota v denní dávce (1 tableta):

Boswellia serrata extrakt 400 mg
z toho kyseliny Boswellia 240 mg


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím