Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
URTEKRAM 1036 5765228838297

Šampón Rhassoul 500ml BIO, VEG

9,19 €
skladom (info)

Pre všetky typy vlasov. Výťažky z_mäty záhradnej spôsobujú lepšie prekrvenie vlasovej pokožky aj k lepšej výžive vlasových cibuliek. Pri pravidelnom používaní môže dôjsť k zníženiu vypadávania vlasov, zmierneniu lámavosti a obmedzeniu ich štiepenia, zníženiu tvorby lupín a rastu nových vlasov. Rasul- Africké bahno je veľmi výživné vďaka iónom vápnika, železa, kremíka a horčíka, ktoré obsahuje. Pokožku ani vlasy nikdy úľne neodmastí, čo znamená, že je ďalej chránená a je ideálna aj pre citlivú pokožku a suché vlasy.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím