Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tierra Verde 5430 8594170000000

Sada pohárov Uhasenie smädu po živote – hnedá (6 ks vysoká)

22,60 €
skladom (info)

Z fliaš od vína či iného nápoja. Krásna práca, hladká hrana pozývajúca napiť sa. Raz ich vezmete do ruky a už nikdy nebudete chcieť piť z ničoho iného. Sada 6ks je balená v recyklovanej krabičke. Ako výplňový materiál slúžia papierové obaly z našich surovín z výroby ekodrogérie.
Sada 6 ks pohárov o objeme 250 až 300 ml balená v recyklovanej krabičke. Z fliaš od vína či iného nápoja. Krásna práca, hladká hrana pozývajúca k napití. Raz ich vezmete do ruky a už nikdy nebudete chcieť piť z ničoho iného. Sada 6 ks je balená v recyklovanej krabičke s logom BORN AGAIN. Ako výplňový materiál slúžia papierové obaly z našich surovín z výroby ekodrogérie.


"Glass: Reincarnated" je unikátna séria výrobkov z rady Born Again - sady originálnych pohárov a misiek, svietnikov, zvončekov a netradičných svietidiel. Obalovému sklu, hmote tak bežnej a nezaujímavej a nakoniec nechcenej a obtiažnej dávame nielen inú formu, ale aj úplne nové poslanie a tým aj večný život. Ich vďačnosť sa vás dotkne vždy, keď ich použijete :)

100% LOVE FLOW


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím