Kompava 6728

Premium Colostrum 350 mg/60 kps

15,40 €
skladom (info)


Kolostrum (mledzivo) je výnimočná nutričná látka, ktorá slúži ako prvá potrava predovštekým cicavcom prvých pár hodín hneď po narodnení. Kolostrum dodáva perfektnú kombináciu imunitných a rastových faktorov, ktoré poskytujú imunitnú podporu a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Premium Colostrum obsahuje vysokokvalitné bovinné (kravské) kolostrum, ktoré je vyrábané šetrným nízko - teplotným procesom, ktorý zabraňuje denaturácii imunoglobulínov, ale zároveň zachováva vysokú mikrobiologickú kvalitu a bezpečnosť. Je vhodný pre deti od 3 rokov, dospelých i domácich miláčikov.


BALENIE:


60 kps (350 g)


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:  • Dospelí: 2 – 4 kps denne

  • Deti: 1×1 kps denne


ZLOŽENIE:


Kolostrum (mlieko a mliečne výrobky), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý.


UPOZORNENIE:


Vhodné pre deti od 3 rokov. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25?C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím