Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
sodasan 5060 4019886050609

Prací prášok na biele prádlo - 1kg

9,10 €
skladom > 10 500ml (info)

Na bielu a stálofarebnú bielizeň. S účinnou ochranou proti vodnému kameňu a prídavkom bieliacich prísad za účelom výnimočnej pracej sily.

Výnimočná pracia sila na biele a stálofarebné prádlo

  • vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných BIO mydiel
  • bez enzýmov, GMO
  • dermatologicky testovaný
  • vysoká pracia účinnost vďaka pridanému bieliacemu prostriedku

Použitie:
Univerzálny prací prášok na všetky typy vlákien. Vhodný pri teplotách 30 až 95 stupňov Celsia.

S ohľadom na životné prostredie:
Pracia substancia tohoto výrobku je mydlo, ktoré je v prírode rýchlo a úplne biologicky odbúrateľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty:
Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc pre pracie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie:

>30% rastlinné bio mydlo, 15-30% sodium karbonát, sodium perkarbonát, 5-15% potassium carbonate, trisodium citrate, < 5% silicate, parfém, glycerín*, citral, limonen.

Hodnota pH: 10,5 – 11,5

Prášok 1010g je na 22 prácích dávok.

KBÚ HEAVY DUTY

Zloženie:

>30% rastlinné bio mydlo, 15-30% sodium karbonát, sodium perkarbonát, 5-15% potassium carbonate, trisodium citrate, < 5% silicate, parfém, glycerín*, citral, limonen.

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím