Attitude 626232420340 626232420340

Prací gél ATTITUDE s vôňou citrónovej kôry 1050 ml (35 pracích dávok)

11,82 €
skladom (info)

Popis:

Prací gél ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu.

Vedeli ste, že väčšina pracích gélov obsahuje enzýmy, ktoré ľahko vytiahnu špinu z vášho oblečenia? Bohužiaľ tieto enzýmy tiež môžu dráždiť vašu pokožku aj citlivú pokožku vašich detí. Prací prostriedok ATTITUDE je z prírodných zdrojov, neobsahuje enzýmy, fosfáty ani optické rozjasňovače a zároveň je veľmi účinný na pranie bielizne celej rodiny.

Prací gél obsahuje len hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami.

Vysoko koncentrovaný - balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je pri balení tejto veľkosti štandardné.
Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v práčke aj na ručné pranie.
Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň.

S príjemnou a sviežou vôňou citrusovej kôry.

Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad. Ekologický. Obsahuje viac ako 95 % biologicky rozložiteľných zložiek.

Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Viac o tejto certifikácii.
Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
100% recyklovateľný obal.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu („worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.

Balenie: 1050 ml.
Krajina pôvodu: Kanada.

Zloženie: voda, 5-15% rastlinné aniónové povrchovo aktívne látky (sodicum coco sulfát), 5-15% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (lauryl glukozid), citrónan sodný, glukonan sodný, glycerín, extrakt zo zeleného čaju Camellia sinensis, terpin citrus – prírodná vôňa), decanal (citrus – prírodná vôňa), allylkaproát (sladké ovocie – prírodná vôňa).


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím