Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
62173 8594170000000

Ovular Ovulačný test 5 ks

3,00 €
skladom 2 0.5kg (info)

Popis:
Ovular Ovulačný je rýchly a jednorazový test určený na sebetestovanie. Test zisťuje zvýšenú hladinu LH (luteinizačného hormónu) v moči, ktorého hladina sa v období zhruba 24-48 hodín pred ovuláciou výrazne zvýši. Test napomáha maximalizovať pravdepodobnosť počatia a určuje obdobie, kedy sú podmienky pre počatie ideálne. Testovanie je vhodné vykonávať 10. - 11. deň cyklu namočením do vzorky moču. Termín ovulácie je u každej ženy individuálny, preto je potrebné v testovaní pokračovať, pokiaľ nebude test pozitívny. Pokiaľ je výsledok pozitívny, je pre pohlavný styk najvhodnejší čas po 24 hodinách, ale skôr ako za 48 hodín. Z rôznych dôvodov môže byť ovulácia nepravidelná, preto je dôležité testovanie každý cyklus opakovať.

Upozornenie:
Čítajte pozorne príbalový leták.

Dávkovanie:
Najmenej 5 dní v každom cykle až do úspešného počatia.


Obsah:
5 ks ovulačných testov - prúžky


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím