Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Attitude 626232426595 626232426595

Odstraňovač škvŕn citrónová kôra 800 ml

6,30 €
skladom (info)

ATTITUDE Odstraňovač škvŕn s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml

Prírodný prípravok na škvrny ATTITUDE s NATURE+ technológiu inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu aj celú planétu. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad.

Prírodný prípravok, ktorý dokáže účinne odstrániť škvrny z bielizne celej rodiny. So sviežou vôňou citrónovej kôry. Použiteľný na všetko stálofarebné prádlo a pri všetkých teplotách. Stačí nasprejovať priamo na škvrnu, pretrieť a nechať pôsobiť v závislosti na intenzite špiny (1 -10 min), potom vyprať.

Čistiaci prostriedok obsahuje len hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov.

Vyrobený z prírodných zdrojov a ekologický. Obsahuje viac ako 95% biologicky rozložiteľných zložiek.

Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a / alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. Fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA ("People for the Ethical Treatment of Animals"), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúce za práva zvierat na svete. Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie. 100% recyklovateľný obal.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu ("worry-free ingredients"), a to bez kompromisov.

Zloženie produktu

voda, <5% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (myristyl glukozid, caprylyl glukozid, lauryl glukozid), <5% enzýmy (amyláza), propándiol, glukonát sodný, terpineol (citrus - prírodné vône), decanal (citrus - prírodné vône), alyl kaproát (sladké ovocie - prírodné vône).

Množstvo v balení

Balenie obsahuje 800 ml.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím