Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852108 8586021852108

Myrha prírodný esenciálny olej

16,20 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Myrha je vysoko cenený pre svoje liečivé a duchovné schopnosti, pretože obsahuje veľké množstvo seskviterpénu. Seskviterpén je zlúčenina, ktorá môže priamo ovplyvniť hypothalamus, hypofýzu a mandle. Esenciálny olej Myrha je bledožltá/jantárová olejovitá tekutina s teplou, sladkou, mierne korenistou vôňou. Názov Myrha je odvodený z arabského a hebrejského slova mur, čo znamená horký. Je to jedna z najstarších známych aromatických látok, ktorá sa spomína už vyše 4000 rokov.  Olej z myrhy bol využívaný na redukciu vrások a zachovanie mladistvej pleti. Egyptské ženy používali myrhu vo svojich prípravkoch na tvár (má mierne chladivý účinok na pokožku a tak bol obzvlášť užitočný v suchom podnebí).ÚČINKYZažívacie ústrojenstvoupravuje tráveniezvyšuje vstrebávanie v čreváchpodporuje normálnu črevnú peristaltikutráviaci stimulantImunitný systémneutralizuje mikróbyDýchacie ustrojenstvoznižuje produkciu hlienupomáha pri vykašliavanístimuluje prieduškyStarostlivosť o pokožkuvyživuje pokožkuznižuje začervenanieznižuje opuchpomáha liečiť popáleniny a ranypodporuje regeneráciu buniekznižuje zjazvenieminimalizuje strieneutralizuje mikróbytonizuje a obnovuje cirkuláciu v žiláchpodporuje hojenie tkanívneutralizuje plesneUrčené pre: zrelú pokožku, pomaly hojacie rany, ekzém, plesne na chodidlách, popraskanú pokožku.Reprodukčný systémstimuluje maternicupodporuje a reguluje menštruáciuNervový systémvnáša hlboký zmysel pre pokojpodporuje spánokupokojuje nervový systémzmierňuje stresEnergetikaMyrha otepľuje a vysušuje a odporúča sa používať na problémy spojené s vlhkým prostredím.OsobnosťMyrhový esenciálny olej je vhodný pre jednotlivcov, ktorí trpia úzkosťou, starosťami a nepozornosťou. Používa sa ako meditačná pomôcka a môže sa použiť na posilnenie základnej čakry, ako aj na vytvorenie mostu medzi nebom a zemou, ktorý spája všetky čakry. Zvlášť cenný pre ľudí, ktorí sa cítia emocionálne alebo duchovne uviaznutí a chcú sa vo svojom živote pohnúť vpred.BEZPEČNOSŤOlej je netoxický, nesenzibilný, nedráždivý.Je dôrazne odporúčané, aby sa počas tehotenstva nepoužíval.Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím