Tuli A Tuli Laboratories 8588007847153 8588007847153

Medzizubné bambusové kefky - veľkost 1,2 mm

3,16 €
skladom (info)

Jedinečná ekologická alternatíva klasických plastových medzizubných kefiek. Jemne odstráňujú zvyšky jedla a zubný povlak z miest, na ktoré bežné zubné kefky a nite nedosiahnu, aby vaše zuby zostali čisté, zdravé a biele. Ideálne aj pre ľudí s rovnátkami, korunkami, mostíkmi a zubnými implantátmi.Medzizubné bambusové kefky s pohodlnou rúčkou z moso bambusu pre superrýchle a jednoduché použitie. Hlavička vyrobená z najkvalitnejších nemeckých materiálov:

- DuPont štetinky, superjemné s nízkou absorbciou vody, čo zaručuje vysoký hygienický štandard 
- drôtik z nemeckej nehrdzavejúcej ocele, pre dlhotrvácnosť a mnohonásobné používanieBEZPEČNOSŤDržte mimo dosahu detí. Nikdy kefku nevsúvajte nasilu do tesných priestorov medzi zubami. Pri manipulácii postupujte opatrne. Nadmerná sila môže spôsobiť ohnutie drôtika a môžu viesť k zlomeniu, ktoré môže spôsobiť zranenie. 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím