Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8588007847139 8588007847139

Medzizubné bambusové kefky - veľkost 0,8 mm

3,16 €
skladom (info)

Jedinečná ekologická alternatíva klasických plastových medzizubných kefiek. Jemne odstráňujú zvyšky jedla a zubný povlak z miest, na ktoré bežné zubné kefky a nite nedosiahnu, aby vaše zuby zostali čisté, zdravé a biele. Ideálne aj pre ľudí s rovnátkami, korunkami, mostíkmi a zubnými implantátmi.

Medzizubné bambusové kefky s pohodlnou rúčkou z moso bambusu pre superrýchle a jednoduché použitie.  
Hlavička vyrobená z najkvalitnejších nemeckých materiálov: 
- DuPont štetinky, superjemné s nízkou absorbciou vody, čo zaručuje vysoký hygienický štandard  
- drôtik z nemeckej nehrdzavejúcej ocele, pre dlhotrvácnosť a mnohonásobné používanie 
BEZPEČNOSŤ 
Držte mimo dosahu detí. Nikdy kefku nevsúvajte nasilu do tesných priestorov medzi zubami. Pri manipulácii postupujte opatrne. Nadmerná sila môže spôsobiť ohnutie drôtika a môžu viesť k zlomeniu, ktoré môže spôsobiť zranenie. 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím