Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852139 8586021852139

Mäta pieporná prírodný esenciálny olej

4,90 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Mäta prieporná sa so svojimi účinkami na tráviaci, dýchací a nervový systém, ako aj jeho výraznou vôňou považuje za neodmysliteľnú súčasť každej lekárničky. Hlavnou zložkou je mentol, silná zlúčenina, ktorá sama o sebe spôsobuje rýchlu fyzickú úľavu  pri inhalácii alebo aplikácii na pokožku. Vytvára pocit chladu, na ktoré telo reaguje zvýšeným prietokom krvi v oblasti aplikácie a spôsobuje otepľujúci účinok. Mentol sa z tohto dôvodu často vyskytuje v športových krémoch a v kvapkách proti kašľu .ÚČINKYZažívacie ústrojenstvostimuluje tráviaci systémznižuje výskyt a závažnosť zvracania a nevoľnostiupravuje tráveniezvyšuje vstrebávanie v čreváchpomáha udržiavať zdravú funkciu žlčníkapomáha udržiavať zdravú funkciu pečeneuvoľňuje kŕčeImunitný systémneutralizuje mikróbyznižuje telesnú teplotupodporuje poteniezmierňuje svalové napätie a bolestivé kĺbyzmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťaženímDýchacie ustrojenstvopodporuje vykašliavaniestimuluje prieduškyStarostlivosť o pokožkuuľahčuje nepríjemné pocityznižuje stratu vlhkostitonizuje a obnovuje cirkuláciu v žiláchpodporuje hojenie tkanívznižuje začervenanieznižuje opuchneutralizuje mikróbyneutralizuje plesnepotlačuje podráždeniezmierňuje pocit svrbeniaočisťujezužuje kapiláryMuskuloskeletálny systémuvoľňuje kŕčeupokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺbyznižuje opuchNervový systémzlepšuje náladuzlepšuje zaostreniezmierňuje intelektuálnu únavuposilňuje a objasňuje myseľposilňuje nervový systémpomáha zmierniť stres a nervové napätieEnergetikaZdá sa, že olej z mäty piepornej má kontradiktívne ochladzujúce aj otepľujuce účinky.OsobnosťPeppermint pôsobí na ego, rozptýli pýchu. Pomáha prekonať pocity podradnosti. Zatiaľ čo mäta prieporná zvyšuje koncentráciu, funguje na inej úrovni, aby uľahčila vstrebávanie nových nápadov. Zvyšuje naše recepčné kapacity na duševnej a duchovnej úrovni a bude prospešná pre tých, ktorí potrebujú inšpiráciu a pochopenie.BEZPEČNOSŤNetoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.  Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie.Ak ste tehotná, pred použitím  sa poraďte s lekárom. Olej z mäty piepornej by sa nemal používať u detí mladších ako dva roky.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím