Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852238 8586021852238

Levanduľa prírodný esenciálny olej

5,80 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Levanduľa je vo svete esenciálnych olejov jedným z najbežnejšie používaných vďaka svojej príjemnej vôni a širokému terapeutickému využitiu. Levanduľový olej je kráľovnou medzi esenciálnymi olejmi, navodzuje pocit pohody a harmónie. ÚČINKYVšeobecnéposilňuje a oživuje systémy telaStarostlivosť o kožu eliminuje nepríjemné pachypôsobí antibakteriálneznižuje začervenanieznižuje opuchvhodná do deodorantupomáha liečiť popáleniny a ranypodporuje regeneráciu buniekdetoxikujeočisťujeznižuje zjazvenieúčinná proti hmyzu / parazitomUrčené pre: všetky druhy pleti, najmä pre citlivú pokožku, akné, ekzém, plesne na chodidláchImunitný systémantibakteriálnyzvyšuje prekrvenie Dýchací systémuvoľňuje kŕčezmierňuje kašeľMuskuloskeletárny systémupokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺbyznižuje opuchZažívacie ústrojenstvopodporuje močeniepomáha udržiavať správnu činnosť obličiekpomáha pri čistení a detoxikácii telapomáha udržiavať zdravú funkciu žlčníkavyrovnáva tráveniezvyšuje vstrebávanie v čreváchpodporuje normálnu peristaltikupodporuje potenieuvoľňuje kŕčeznižuje výskyt a závažnosť zvracania a nevoľnostiReprodukčný systémpodporuje a reguluje menštruáciuzmierňuje nepríjemné pocityNervový systémpovznášajúcezlepšuje náladuposilňuje nervový systémpomáha zmierniť stres a nervové napätiepodporuje spánokupokojuje nervový systémupokojujerelaxujepomáha vyrovnávať príznaky šoku EnergetikaLevanduľový olej upokojuje a podporuje Qi srdca.V ayurvédskom spôsobe použitia má tento olej chladiace a sušiace sily, ktoré pomáhajú uvoľniť myseľ, upokojiť napätie a úzkosť, zmierniť frustráciu, zapáliť emócie a vyvolávať pokoj.OsobnosťLevanduľa je súcitná rastlina najvyššieho rádu a je často označovaná ako "matka" esenciálnych olejov. Olej z levandule môže byť použitý na integráciu spirituality do každodenného života. Upokojujúce a relaxačné vlastnosti levandule môžu pomôcť dosiahnuť hlbšie stavy meditácie. Pomáha taktiež zosúladiť vyššie a nižšie centrá čakry.BEZPEČNOSŤVšeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím