Logona 03002 4017645017566

Krémová farba na vlasy Medená blond

15,10 €
skladom > 10 30ml (info)

100% prírodná farba z rastlinných výťažkov s dlhotrvajúcim účinkom. Kryje šediny, dodáva vlasom nádherný lesk a farbu. Výsledný odtieň zavisí od farby vlasov pred farbením. Neobsahuje syntetické farbiace a konzervačné látky. Bez peroxidu a amoniaku.

Jednoduchá aplikácia
LOGONA krémová farba na vlasy reprezentuje naozaj nový a inovatívny krok vo farbení vlasov. Na základe dlhodobého výskumu a vývoja LOGONA práškových farieb vznikla i nová inovatívna
krémová farba pre pohodlie každej ženy. Farby sa nanášajú priamo z tuby a nemiešajú sa s horúcou vodou alebo s čajom.
Pokrytie šedín
Krémová farba dokonale prekrýva šediny vďaka prítomnému minerálu kaolín, ktorý má výborný odmasťovací a čistiaci efekt a tým vlasy dokonale pripraví na farbenie a vlasy lepšie prijímajú farebné pigmenty.
Jednoduché dofarbovanie vyrastených korienkov
LOGONA krémová farba je dlhotrvajúca. U niektorých ľudí je viditeľný rozdiel medzi farbenými vlasmi a vyrastenými korienkami po 4 až 8 týždňoch. Tento problém je oveľa menší ako pri chemicky farbených vlasov. Vďaka krémovej konzistencii je jednoduché aplikovať farbu iba na korienky a dofarbiť vyrastené vlasy. Prírodné farby na rozdiel od chemických vytvárajú oveľa menší rozdiel medzi novozafarbenými vlasmi a vlasmi farbenými skôr.
100% prírodné ingrediencie
LOGONA krémová farba na vlasy obsahuje len čisto prírodné ras-tlinné farbiace látky z kontrolovaného
poľnohospodárstva, hennu, škrupinky z vlašských orechov, rebarboru a harmanček, ktoré farbia vlasy jemne a dávajú vlasom prirodzene vyzerajúci vzhľad. Neobsahuje syntetické farbiace a konzervačné látky, parfémy a ani žiadne agresívne zložky, ako sú amoniak a pero-xidy. Každá LOGONA farba je nositeľom certifikovanej známky BDIH ako schválený certifikovaný čisto prírodný produkt.

Jedinečné odtiene
Výsledná farba vzniká kombináciou prirodzenej farby vlasov a prírodnej farby LOGONA. Výsledný odtieň nie je úplne predvídateľný. Svetlé a jemné vlasy sa zafarbia oveľa jednoduchšie a farba je výraznejšia ako pri tmavých vlasoch. Preto sa odporúča vždy pred prvým použitím určitého odtieňa farbu najskôr vyskúšať na pramienku vlasov.
Prírodné farby a trvalá
Farbenie by malo nasledovať vždy po trvalej, nie pred ňou. Pri dodržaní správneho postupu dosiahnete vždy žiadaný výsledok.
LOGONA farby na vlasy a chemické farby
Výsledok použitia prírodnej farby po chemickej farbe môže byť nepredvídateľný. Preto je vždy potrebné naj-skôr vyskúšať farbu na pramienku vlasov, aby ste zistili váš výsledný odtieň.
LOGONA prírodné farby a farbenie šedín
Všeobecne LOGONA prírodné farby na vlasy sú vhodné na farbenie šedivých vlasov. Ale žiadnym zázrakom nie je možné úplne odstrániť šediny čisto prírodnou farbou. Pri farbení šedín výsledný odtieň je vždy svetlejší ako pri vlasoch bez šedín.

Zloženie: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Glycerin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Hectorite, Coco Glucoside, Rheum Undulatum Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Xanthan Gum, Algin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citric Acid, Maltodextrin, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene *suroviny z kontrolovaného biologického pestovania

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím