Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852191 8586021852191

Klinček prírodný esenciálny olej

5,00 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Klinček je jeden z najsilnejších antioxidantov zo všetkých olejov. Vzhľadom na jeho výnimočné antioxidačné schopnosti a účinky, je klinčekový esenciálny olej považovaný za výborný recept na zdravie a dlhovekosť. Olej sa najskôr používal ako prostriedok proti zlému dychu. V súčasnej dobe sa celé a mleté klinčeky používajú hlavne na kulinárske koreniny a na výrobu omáčiek. Indonézia je jedným z najväčších spotrebiteľov klinčekov, väčšinou na výrobu  kretek cigariet.ÚČINKYanalgetikum
antibiotikum
antireumatikum
antioxidant
liek proti nadúvaniu
podporuje vykašliavanie
povzbudzujúci
antihistaminikum
tráviaci stimulant
duševné tonikumvytvára teplo
užitočný pri nádche a prechladnutí
protizápalový
bolokuje bolesť regeneratívny
proti plesniam
detoxikačný
EnergetikaPomáha eliminovať akýkoľvek stav súvisiaci s prechladnutím.PODRBNOSTI O AROMATERAPII 
Klinčekový esenciálny olej je vhodné miešať s bergamotom, kardamónom, škoricou, grapefruitom, levanduľou, citrónom, muškátovým oriešokm, pomarančom, mätou piepornou a Ylang Ylang. Silné duševné tonikum, ktoré pomáha pri ospalosti, pripravíme zmiešaním s peppermintom. BEZPEČNOSŤKlinčekový esenciálny olej bol vyhlásený ako kožný dráždič. Pri lokálnom použití dávajte pozor, aby ste ho zriedili s nosným olejom. Vždy otestujte malé množstvo esenciálneho oleja kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.Pri tehotenstve a dojčení sa odporúča konzultácia s lekárom. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ; vysoké dávky klinčekového oleja môžu byť  smrteľné, najmä u malých detí. Môže pôsobiť ako riedič krvi a je potrebné sa mu vyhnúť, ak užívate lieky na riedenie krvi, ako je kumarín alebo warfarín.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím