Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852399 8586021852399

Kajeput prírodný esenciálny olej

5,80 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Kajeput má jasnú, sviežu, stimulujúcu arómu ako mierne ovocný eukalyptus. Tento olej spája mnohé črty esenciálnych olejov čajovníka a eukalyptu v jednom. Esenciálny olej Kajeput je získaný parnou destiláciou listov ekologicky pestovaných austrálskych Kajeput stromov, ktorý je tiež známy ako strom bieleho čaju, strom bieleho dreva a papierový strom. Rovnako ako esenciálny olej Čajový strom, esenciálny olej Kajeput obsahuje silnú antimikrobiálnu zložku terpinen-4-ol, rovnako ako aj 1,8-Cineol, prevažujúcu zložku eukalyptu. ÚČINKYZažívacie ústrojenstvozmierňuje opuch črievuvoľňuje kŕčeupokojuje kolikyImunitný systémstimuluje imunitný systémneutralizuje mikróbyIntegumentárny (kožný) systém- lieči ekzémy, psoriázu, zmierňuje kožnú reakciu po  uhryznutí hmyzompotlačuje podráždeniezmierňuje nepríjemné pocityznižuje nepríjemné zmyslyzmierňuje pocit svrbeniapodporuje poteniezmierňuje svalové napätie a bolestivé kĺbyzmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťaženímznižuje teplotuMuskuloskeletálny systémuľahčuje nepríjemné pocityznižuje nepríjemné zmyslové pocityupokojuje bolesť a stuhnutie svalov, šliach a kĺbovznižuje opuchNervový systémposilňuje nervový systémpomáha zmierniť stres a nervové napätieznižuje únavu, ospalosť a nepokojDýchací systémznižuje produkciu hlienovprečisťuje preťažené nosné dutinyneutralizuje mikróbyznižuje bolesti v krkuStarostlivosť o kožuzmierňuje tvorbu kožného mazu mastnej pokožkyPODRBNOSTI O AROMATERAPIIEsenciálny olej kajeput má absolútne nádhernú stimulujúcu arómu. Podobne ako Eukalyptus, má jemnejšie ovocné tóny a nie je taký plný. Tento olej kombinuje mnohé vlastnosti Čajového stromu a Eukalyptu v jednom oleji.BEZPEČNOSŤEsenciálny olej Kajeput je netoxický a relatívne nedráždivý. Buďte opatrný, pretože pri vyšších koncentráciách môže spôsobiť podráždenie. Rovnako ako u všetkých esenciálnych  olejov, odporúčame správne riedenie. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.Pri tehotenstve a dojčení sa odporúča konzultácia s lekárom.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím