Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852115 8586021852115

Kadidlo Frankincense esenciálny olej

8,90 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Kadidlo (Frankincense Olibanum) má hlbokú, nádhernú a meditatívnu arómu. Má vysoký obsah upokojujúcej organickej zlúčeniny ?-elemene, ktorá zvyšuje celkový komfort v našich telách a kĺboch a je prospešná pre zdravie a krásu našej pokožky. Esenciálny olej kadidlo je získavaný zo živice, ktorá je označovaná ako "Tekuté perly zo stromu života." Táto olejová živica funguje ako ochranná a obranná podpora pre strom, a vo forme esenciálneho oleja nám dodáva tieto vzácne benefity. Staroveké kultúry Egypta, Perzie, Izraela, Ríma a Grécka často predpisovali kadidlový olej ako liek.
ÚČINKY
Starostlivosť o pokožkuneutralizuje mikróbypomáha liečiť popáleniny a ranypodporuje regeneráciu buniekredukuje zjazvenieminimalizuje strieznižuje stratu vlhkostipodporuje hojenie tkanívredukuje začervenaniezmierňuje opuchpomáha pri hojení ránvyživuje suchú a predčasne starnúcu pokožkuImunitný systém stimuluje imunitný systémneutralizuje mikróbyDýchacie ústrojenstvoznižuje produkciu hlienupomáha pri vykašliavanístimuluje prieduškyMuskuloskeletálny systémuvoľňuje svalyupokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺbyZažívacie ústrojenstvoupravuje tráveniezvyšuje vstrebávanie v čreváchpodporuje normálnu peristaltiku črievpodporuje močeniepomáha udržiavať činnosť obličiekpomáha pri čistení a detoxikácii organizmuReprodukčný systém
stimuluje maternicupodporuje a reguluje menštruáciuNervový systémpovznášajúcizlepšuje náladuupokojuje nervový systémznižuje úzkosťznižuje strespodporuje spánokupokojuje nervový systémzmierňuje stresvytvára pocity eufórieBEZPEČNOSŤ
Všeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najprv otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.
Ak ste tehotná alebo v starostlivosti lekára, pred použitím sa poraďte s lekárom. 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím