TopVet 1450 8595643604712

GREEN IDEA Sirup Biotín s bosweliou 200ml

7,77 €
skladom (info)

BIOTÍN S BOSWÉLIOU SIRUP

Kvalitná koža a srsť

Veterinárny prípravok pre psov

Originálna receptúra ​​vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmacie.

Biotín s Bosweliou je doplnkom stravy, ktorý sa podieľa na zlepšení kvality kože, srsti a pazúrikov. Pri nedostatku biotínu sa srsť stáva matnou, lomivou a drsnou. Pokožka je presušená, svrbivá a s tvorbou lupín. Pazúriky sú pri nedostatku lomivé a štiepivé. Biotín je vhodný doplnok aj pre gravidné a dojčiace sučky. Trvalé podávanie biotínu uľahčuje rozčesávanie a zabraňuje plstnateniu srsti. Boswelie je už stovky rokov používaná pre svoje hojivé účinky.

Návod na použitie: Podávajte 5 ml (čajová lyžica) prípravku na 10 kg hmotnosti denne. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie (INCI): biotín, Boswelia serrata extrakt, invertný fruktózový sirup, sorban draselný, kyselina L-askorbová – vitamín C

5 ml

Biotin

2,5 mg

Boswellia Serrata 100 mg
Vitamín C 50 mg

 

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Prekročenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Odporúčame užívať v jednom cykle aspoň 3 mesiace. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Číslo schválenia: 025-20/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím