Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 696 8594060117225

GREEN IDEA Kapucínka tinktúra - kvapky 50ml

3,45 €
skladom (info)

Kapucínka - bylinný liehový extrakt
Tropaeolum majus

Kapucínka - prípravok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Používa sa najmä v oblasti urogenitálneho a dýchacieho aparátu. Vhodné používať súbežne s užívaním antibiotík.

Vzhľadom k hraničnému českému výkladu európskej legislatívy nemôžeme o účinkoch tejto byliny podať žiadnu informáciu. Na úvodnej strane našich stránok nájdete odkaz do herbára, v ktorom sa dozviete všetko dôležité. Ospravedlňujeme sa za túto komplikáciu, s ktorou však nie sme schopní vôbec nič robiť. Je samozrejme absurdné, že Ministerstvo poľnohospodárstva nie je ochotné chrániť české firmy. Rovnako je nám veľmi ľúto, že bylinky, ktorými sa liečia tisíce rokov, stratili v 21. storočí z pohľadu legislatívy svoju účinnosť.

Složení / Zloženie: voda, jemný líh/ jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), lichořeřišnice větší/kapucínka väčšia (Tropaeolum majus) standardizovaný extrakt – 5 g / 100 ml extraktu.

Doporučené dávkování: 3 x denně 15 - 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování. Podávejte v jedné fázi ještě 10 dnů po vymizení příznaků.
Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 15 - 30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Podávajte v jednej fáze ešte 10 dní po vymiznutí príznakov.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.
Všeobecné upozornenia: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu.

Země původu / zem pôvodu: Česká republika


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím