TopVet 1519 8594060112848

GREEN IDEA Humátové tablety - Protectin

6,59 €
skladom (info)

PROTECTIN - HUMÁTOVÉ TABLETY

HNAČKY, ZLIZNICE, IMUNITA

Veterinárny prípravok pre psov

Humátové tablety PROTECTIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Podávanie huminových kyselín preukázateľne znižuje prejavy hnačiek. Naše produkty sú výhradne prírodného charakteru a výrazne posilňujú prirodzené zažívanie všetkých domácich maznáčikov. Pri preventívnom podávaní 1x za 14 dní eliminujete výskyt hnačiek na minimum. Druhým mechanizmom účinku je vytvorenie ochranného filmu na sliznici čreva, čím je minimalizovaná adsorpcia endogénnych aj exogénnych toxínov z jeho lumina. Zlepšujú metabolickú aktivitu organizmu, a tým zvyšujú využiteľnosť živín. Vykazuje imunomodulačný, profibrinolytický, antikoagulačný, antibakteriálny a virucidný účinok. Tlmí mutácie a nádorové bujnenie. Vykazuje estrogénnu aktivitu.

Návod na použitie: na 10 kg živej hmotnosti 1 tableta denne. Prípravok je vhodné podávať pri hnačkách najrôznejšie etiológie a dietetických problémoch.

Zloženie: humát draselný, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý

 

Jedna tableta 225 mg

Denná dávka

(2 tablety na 10 kg hmotnosti)

Humát draselný 202,5mg 205,5 mg

 

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Iba pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Číslo schválenia: 283-21/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím