TopVet 1392 8595643603791

GREEN IDEA GUMP - Pes ktorý naučil ľudí žiť

9,77 €
skladom (info)

GUMP - Pes ktorý naučil ľudí žiť
Nevšedné, poetické, chvíľami až bolestné rozprávanie očami psieho tuláka Gumpa. Príbeh o ceste plnej prekážok a pascí, o láske, ktorá má silu dosiahnuť až za dúhový most, o neochvejnej psej obetavosti položiť život za svojho pána, o nádeji, ktorú nespúta ani tá najpevnejšia reťaz, ale aj o zvieracej múdrosti, ktorá nám ľuďom otvára oči.

Gump prináša surový a autentický príbeh, vystavaný z reálnych skúseností človeka, ktorý sa celý svoj život venuje záchrane týraných psov, odhaľovaniu psích množiarní a napravovaniu krívd, ktorých sa ľudia v bezcitnej honbe za peniazmi dopúšťajú aj na najlepšom priateľovi človeka.

Je to kniha bez príkras a hollywoodskeho zjemňovania. Akoby sme nazreli do hlavy túlavého psa Gumpa a videli všetko, čo si prežil, jeho očami. Autor sa stretol s trýznivými psími osudmi as ich zážitkami, nad ktorými niekedy zostáva rozum stáť. Touto knihou chce ľuďom otvoriť oči a ukázať im, že každý z nás môže pomôcť, ak si začne všímať dianie okolo seba, a prestane sa spoliehať, že situáciu napraví niekto iný. Keď pochopíme, čo nám psie duše dokážu ponúknuť, môže byť náš život oveľa bohatší.

Knihu dopĺňajú krásne akvarelové ilustrácie Weroniky Gray a fotografie ľudí a psov, ktorými sa autor v príbehu Gumpa inšpiroval.

Výrobca: Green idea s.r.o., 612 00, Česká republika

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím