TopVet 1184 8595643607027

GREEN IDEA Goji berry steviplus sirup - farmársky

7,37 €
skladom (info)

Výrobca: GREEN IDEA
Balenie:   320 g

Goji berry - Kustovnica / Kustovnica čínska steviplus bylinný sirup - Farmársky v skle

Adaptogén

Doplnok stravy / Doplnok stravy

Kustovnice Plody Goji berry sú vyhľadávaným „všeliekom“ a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sú používané ako recept na dlhovekosť. Kustovnica je nekonečným zdrojom biologicky aktívnych látok. Sirup obsahuje vysoký podiel stévie, vďaka tomu vykazuje nízku energetickú záťaž (459 kJ/110 kcal na 100 ml).

Vzhľadom na hraničný slovenský výklad európskej legislatívy nemôžeme o účinkoch tejto byliny podať žiadnu informáciu. Na úvodnej strane našich stránok nájdete odkaz do herbára, v ktorom sa dozviete všetko dôležité. Ospravedlňujeme sa za túto komplikáciu, s ktorou však nie sme schopní vôbec nič robiť. Je samozrejme absurdné, že Ministerstvo poľnohospodárstva nie je ochotné chrániť české firmy. Rovnako je nám veľmi ľúto, že bylinky, ktorými sa liečia tisíce rokov, stratili v 21. storočí z pohľadu legislatívy svoju účinnosť.

Složení / zloženie: Voda, Erythritol – přírodní/prírodné sladidlo (E 968), Maltitol - sladidlo (E 965), Kustovnice čínská/Kustovnica čínska (Goji berry) zahuštěný/zahustený vodný extrakt 10 % sušiny, Vitamín C (kyselina L-askorbová) (E 300), Steviol-glykosidy – přírodní/prírodné sladidlo (E 960), Sorban draselný – konzervant (E 202).

Doporučené dávkování / odporúčané dávkovanie: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně/Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Děti od 3 do 12 let 2 - 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek)/Deti od 3 do 12 rokov 2 - 3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu - doporučené denní dávkování/neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu - denné odporúčané dávkovanie. Podávejte v jednom cyklu 1-3 měsíce/Podávajte v jednom cykle 1 - 3 mesiace. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem/Prekročenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nejsou známy případy předávkování./Nie sú známe prípady predávkovania.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.
Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nenahrádza pestrú stravu. Prípadná usadenina nie je na závadu prípravku.

Země původu / zem pôvodu: Česká republika


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím