TopVet 1056 8595643606266

GREEN IDEA Borovicový sirup - farmársky

3,84 €
skladom (info)
Balenie: 320 g

Borovice bylinný sirup - Farmářský ve skle
Borovica bylinný sirup - Farmárksy v skle

Při kašli a nachlazení
Pri kašli a prechladnutí

Doplněk stravy / Doplnok stravy

Najpoužívanejšou časťou borovice lesnej sú púčiky (Turio pini) zbierané pred rozvitím - v marci a apríli. Aktívne látky získavané z púčikov borovice (silice, terebentín) pre normálne funkcie dýchacieho systému.

Vzhľadom na hraničný slovenský výklad európskej legislatívy nemôžeme o účinkoch tejto byliny podať žiadnu informáciu. Na úvodnej strane našich stránok nájdete odkaz do herbára, v ktorom sa dozviete všetko dôležité. Ospravedlňujeme sa za túto komplikáciu, s ktorou však nie sme schopní vôbec nič robiť. Je samozrejme absurdné, že Ministerstvo poľnohospodárstva nie je ochotné chrániť české firmy. Rovnako je nám veľmi ľúto, že bylinky, ktorými sa liečia tisíce rokov, stratili v 21. storočí z pohľadu legislatívy svoju účinnosť.

Složení / zloženie: invertní/invertný fruktózový sirup, Borovice lesní/Borovica lesná (Pinus sylvestris) 10% zahuštěný/zahustený vodný extrakt, Sorban draselný – konzervant (E 202), Vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování / odporúčané dávkovanie: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 2 x denně/Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 2 x denne. Děti od 3 do 12 let 1 -2 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek)/Deti od 3 do 12 rokov 1 -2 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Podávejte v jedné fázi 5-6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů/Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom kúru prerušte na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týždňov. Nepřekračujte doporučené denní dávkování/neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.
Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nenahrádza pestrú stravu. Prípadná usadenina nie je na závadu prípravku.

Země původu / zem pôvodu: Česká republika

 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím