TopVet 1293 8595643602268

GREEN IDEA Balzam na labky 100ml

3,84 €
skladom (info)

Veterinárny prípravok pre psov

Balzam na labky PETS ARE FRIENDS je účinným prostriedkom k preventívnemu ošetreniu kože labiek aj k ošetreniu narušenej kože. Balzam na labky vykazuje veľmi dobrý ochranný účinok proti nepriaznivým  vplyvom prostredia, najmä proti vplyvu soli, posypových materiálov, dráždivých látok uvolňujících sa z asfaltových povrchov chodníkov a vozoviek, nadmernej vlhkosti, prachu, blata, cudzorodých látok. Balzám na labky PETS ARE FRIENDS uťišuje svrbenie a výrazne napomáhá pri hojení zápalových procesov kože labiek.  Je tvorený silným základom, v ktorom sú emulgované účinné látky tak, aby dlhodobo odolávali vplyvu okolitého prostredia a dochádzalo k ich pozvolnému uvoľnovaniu do kože labiek. 

Zloženie: Voda, Trikapryl/glycerylester kyseliny  kaprinovej, Mandlový olej, Bambucké maslo, Glycerin, Cetearyl Alkohol, Dimethicon, Ethoxylovany včelý vosk, Glyceryl Stearate, Acrylát/C10-30 Alkyl Acrylát Crosspolymer (acryl / C10-30 Alkyl Acryl Crosspolymer), Ceteareth-20,  (Mliečnan sodný), PCA Soda, Glycin, Ovocný cukor, Močovina, Vitamín B3, Benzoát (Benzoan) sodný, Kyselina mliečna, Vitamin E, Pentylen Glycol, Propylen Glycol, Hydrolyzovaný Elastin, Parfém, Triethanolamin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Limonen.


Návod na použitie: Naneste v dostatočnom množstve na kožu labiek. Dôkladne vmasírujte do vankúšikov aj do kože medzi prstami.


Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice. Len pre zvieratá!


Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu malých detí a nepoučených osôb.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím