Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tierra Verde 2040 8594170000000

Gaia Cup – menštruačný kalíšok S

21,19 €
skladom > 50 ks (info)

Menštruačný kalíšok z lekárskeho silikónu. Jednoduché používanie, dlhá životnosť. Pohodlný a spoľahlivý, perfektné riešenie pre všetky druhy športov a voľnočasových aktivít.
Menštruačný kalíšok je: Ekologický - nevytvára sa zbytočný odpad hygienických pomôcok na jedno použitie. Priaznivý pre zdravie - nevznikajú alergie, nie sú známe prípady vzniku syndrómu toxického šoku, nespôsobuje zápaly, nevysušuje sliznice, neovplyvňuje vaginálne prostredie.

Šetrí vaše zdravie

Používaním kalíška Gaia Cup uchránite svoje telo od nepriaznivých vplyvov chemických látok, ktoré sa nachádzajú v bežných chlórom bielených vložkách a predovšetkým v tampónoch. Gaia Cup nespôsobuje syndróm toxického šoku (TSS) ako tampóny.

Šetrí vaše peniaze

S kalíškom Gaia Cup už nebudete musieť minúť ani korunu na vložky a tampóny. Skúste si spočítať, koľko za vložky či tampóny celkovo utratíte za celých tých asi 40 rokov menštruačného cyklu.

Šetrí životné prostredie

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť vložky ani tampóny vyhadzovať do odpadkov. Viete si predstaviť, akú veľkú kopu nerozložiteľnej a nerecyklovateľnej buničiny preloženú plastami používaním kalíška Gaia Cup proste nevytvoríte?

Rozmery:

Veľkosť S – pre dievčatá a ženy do 25 rokov, ktoré zatiaľ nerodili
vonkajší priemer 38,5 mm
dĺžka 50 mm bez stopky
dĺžka stopky 10 mm
mäkší ako L
objem 20 ml (po bočné dierky) / 23 ml (po okraj)

Veľkosť L – pre ženy staršie ako 25 rokov a po pôrode
vonkajší priemer 45 mm
dĺžka 56 mm bez stopky
dĺžka stopky 10 mm
pevnejší, viac drží tvar než S
objem 31 ml (po bočné dierky) / 33 ml (po okraj)

Stopka kalíška:
Súčasťou každého kalíška je tenká stopka, ktorá slúži ako mierka na dostatočné zasunutie.
Pokiaľ vám stopka pri používaní kalíška vadí, môžete ju skrátiť (natiahnite ju a čo najrovnejšie zastrihnite)
Stopka neslúži na vyberanie kalíška, v takomto prípade môže dôjsť k jej pretrhnutiu. Kalíšok vyťahujeme uchopením za dno.


Výrazná množstvová zľava od 15 ks!
Viac informácií:
Navštívte web www.gaiacup.cz, kde nájdete skúsenosti žien z mnohých krajín s kalíškom Gaia Cup a ďalšie zaujímavé informácie.

Po novom ku každému kalíšku aj Gaia Pads a Gaia Magic Touch!


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím