Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Kompava 717 8586011211540

Fit Artro Aktiv 500 mg/60 kps

13,80 €
skladom (info)

 

Glukozamín sulfát je telu vlastná látka. Je hlavnou zložkou chrupavkyStimuluje bunky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykánov. Proteoglykány sú základné stavebné zložky chrupavky. Glukozamín sulfát priaznivo ovplyvňuje rovnováhu metabolických dejov prebiehajúcich v chrupavke a podporuje dobrý stav pohybového aparátu.

 

BALENIE:

 

60 kapsúl (500 mg)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

 

    • Deti od 7 – 14 rokov: 1 kapsula denne

 

    • Dospievajúca mládež a dospelí: 2 – 4 kapsuly denne po dobu 6 týždňov

 

    • Na zabezpečenie optimálnej ochrany kĺbov je potrebné užívať min. 1500 mg prípravku denne (3×500 mg) počas 2 mesiacov

 

 

POUŽITIE:

 

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

 

ZLOŽENIE:

 

Glukózamín sulfát, živočíšna želatína.

 

UPOZORNENIE:

 

Nevhodný pre deti do 7 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, pri teplote do 25°C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Chráňte pred svetlom. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím