URTEKRAM 1606 5765228837610

Dezodorant roll on ruža 50ml BIO, VEG

5,69 €
skladom (info)

Guľôčkový deodorant s jemnou vôňou ruží spoľahlivo eliminuje vznik telesného zápachu a súčasne sa stará aj o tú najcitlivejšiu pokožku vďaka obsahu rastlinných výťažkov. Kamenec spoločne s esenciálnymi olejmi prirodzenou cestou bráni nadmernému poteniu bez toho, aby dochádzalo k upchávaniu pleťových pórov či dokonca podráždeniu pokožky.

Deo roll on je natoľko účinný vďaka obsahu kamenca v kombinácii s esenciálnymi olejmi z pelargónie a citrónovej trávy. Kamenec pôsobí adstringentne, ľahko sťahuje pleťové póry, a bráni tak nadmernému poteniu. V kombinácii s antibakteriálnymi olejmi spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií spôsobujúcich telesný zápach. Navyše esenciálne oleje chránia pokožku pred podráždením, vznikom drobných zápalov i začervenaním.

Dezodorant pôsobí prirodzenou cestou, zbytočne neupcháva pleťové póry ani nespôsobuje podráždenie citlivej pokožky podpazušia. Iba ničí baktérie vyskytujúce sa v podpazuší a spôsobujúce nepríjemný zápach. Pot sám o sebe totiž nie je cítiť, stáva sa tak až v okamihu, keď sa dostane do styku s baktériami na povrchu pokožky. Plne tak postačí využiť prírodné účinky kamenca a esenciálnych olejov obsiahnutých v guličkovom dezodorante.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím