Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
URTEKRAM 1601 5765228838471

Dezodorant roll on aloe vera 50ml BIO, VEG

5,69 €
skladom (info)

Upokojujúci guličkový dezodorant Aloe vera spoľahlivo eliminuje vznik telesného zápachu a súčasne sa stará aj o tú najcitlivejšiu pokožku vďaka obsahu rastlinných výťažkov. Kamenec spoločne s esenciálnymi olejmi prirodzenou cestou bráni nadmernému poteniu bez toho, aby dochádzalo k upchávaniu pleťových pórov či dokonca podráždeniu pokožky.

Deo roll on je natoľko účinný vďaka obsahu kamenca v kombinácii s esenciálnym olejom z pomaranča. Kamenec pôsobí adstringentne, ľahko sťahuje pleťové póry, a bráni tak nadmernému poteniu. V kombinácii s antibakteriálnym olejom spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií spôsobujúcich telesný zápach. Navyše je dezodorant obohatený o upokojujúce výťažky z Aloe vera. Tie nielenže miernia podráždenie aj začervenanie citlivej pokožky, ale zároveň ju chránia pred opätovným poškodením.

Dezodorant pôsobí prirodzenou cestou, zbytočne neupcháva pleťové póry ani nespôsobuje podráždenie citlivej pokožky podpazušia. Iba ničí baktérie vyskytujúce sa v podpazuší a spôsobujúce nepríjemný zápach. Pot sám o sebe totiž nie je cítiť, stáva sa tak až v okamihu, keď sa dostane do styku s baktériami na povrchu pokožky. Plne tak postačí využiť prírodné účinky kamenca a esenciálnych olejov obsiahnutých v guličkovom dezodorante.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím