Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Attitude 626232107807 626232107807

Čistiaci prostriedok na ovocie a zeleninu bez vône 800 ml

4,96 €
skladom (info)

Prírodný netoxický čistiaci prostriedok na ovocie a zeleninu, bez chute a vône.

Na povrchu prírodných plodov často nájdeme nielen špinu z manipulácie, ale aj pesticídy, ťažké kovy, mastný vosk a ďalšie látky, ktoré sú v dnešnej dobe používané.

Ak umyjeme ovocie a zeleninu len vodou, minimálne niektoré z vymenovaných látok na povrchu zostanú. Obmedzte konzumáciu týchto nežiaducich látok použitím prípravku od ATTITUDE, ktorý bol špeciálne vyvinutý na odstránenie toxických látok z prírodných plodov. Budete mať oveľa lepší pocit z ovocia a zeleniny, ktoré dávate nielen vašim deťom.

Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa aj u tohto čistiaceho prostriedku môžete 100% spoľahnúť, že je vyrobený výhradne z šetrných ingrediencií a jeho použitie je tak bezpečné pre celú rodinu.

  • Vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický a hypoalergénny
  • Obsahuje viac ako 95% biologicky rozložiteľných zložiek
  • Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, chlóru, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom
  • 100% recyklovateľná nádoba s uzatvárateľným rozprašovačom
  • Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu
  • Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu ("worry-free ingredients"), a to bez kompromisov

Návod na použitie

Nastriekajte prípravok, utrite a zmyte. Možno aj namočiť do roztoku (15 ml prípravku v mise vody) a nechať niekoľko minút pôsobiť.

Zloženie

Voda, caprylyl glykozid, myristyl glykozid, nátriumcitrát, jedlá sóda, xantánová guma

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím