Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Kompava 5490 8586011213780

Box zdravia pre celú rodinu

99,00 €
skladom (info)

Box Zdravia pre celú rodinu Vám pomôže vyriešiť dilemu vianočných darčekov a zároveň pomôžete tým, ktorí to naozaj potrebujú. My v Kompave sme sa rozhodli, že v tomto predvianočnom období chceme pomôcť aj ostatným. Buďte súčasťou pomoci a konajme dobro spoločne.

V spolupráci s občianskym združením (OZ) ShareTiny for AleXej sme sa rozhodli, že pomôžeme zabezpečiť financie, na rehabilitácie pre deti trpiace svalovou dystrofiou. Ide o veľmi vzácne genetické ochorenie, na ktoré potrebujú nielen najdrahšie lieky na svete, ale následne sú rovnako odkázané na dôležité špeciálne REHABILITÁCIE - cvičenia Pokiaľ by tieto deti, dostali možnosť byť len liečené a nemohli si dovoliť absolvovať rehabilitácia, tak prešli prvý krok (liečba), ale nedostali by sa k druhému a to podstatnému kroku do ich života (rehabilitácie/cvičenia).

Preto veríme, že s Vašou pomocou sa nám podarí pomôcť vyzbierať dostatočné množstvo financií pre deti na REHABILITÁCIE. Kúpou nášho Boxu zdravia pre celú rodinu, budeme môcť za každý zakúpený BOX ZDRAVIA prispieť sumou 25 € na transparentný účet OZ ShareTiny for AleXej.

Boxom zdravia tak podporíte nielen svoje zdravie či zdravie svojich blízkych, ale ste súčasťou podpory financovania rehabilitácií detí, ktoré potrebujú našu pomoc. Veríme, že spoločne dokážeme pomáhať. Ďakujeme Vám, že budete súčasťou života a príbehu detí, ktoré nás potrebujú.

Produkt obsahuje

  • Gelo-3 complex príchuť broskyňa – komplexná kĺbová výživa v práškovej forme, ktorá slúži na prípravu chutného nápoja. Obsahuje kombináciu troch dôležitých látok pre kĺby: kolagénové peptidy, glukozamín sulfát a chondroitín sulfát. Gelo-3 complex podporuje regeneráciu mäkkých štruktúr ako sú šľachy a zrýchľuje regeneráciu kĺbového aparátu . Je vhodný pri nadmernej záťaži kĺbov, po športových zraneniach, pre seniorov a ťažko fyzicky pracujúcich ľudí ako súčasť komplexnej starostlivosti o kĺby.
  • HypoFit príchuť pomaranč – antioxidačný iontový nápoj určený na rehydratáciu organizmu je vhodný pred a počas športového výkonu. Dopĺňa do tela dôležité minerálne látky, čím predchádza ich úplnému vyplaveniu z tela a chráni pred vznikom svalových kŕčov. Vitamín C a E vychytávajú voľné radikály vznikajúce pri zaťažení organizmu a extrakt zo zeleného čaju nakopne myseľ a bojuje s oxidačným stresom.
  • L-karnitín 60 kapsúl – l-karnitín je prírodná látka, ktorá sa v organizme nachádza prirodzene. Pri vysokej fyzickej záťaži sa môže jeho syntéza znížiť. Jeho hlavný význam spočíva v sprostredkovaní dodávky energie kostrovým svalom. Hrá dôležitú úlohu v oxidácii a spaľovaní tukov v organizme a ich premene na energiu. L-karnitín je vo forme L-karnitín tartrátu, ktorý je lepšie využiteľný ako iné formy L-karnitínu. Najsilnejší efekt je pri užívaní nalačno.
  • JAMI dezert príchuť čokoláda – dezert výnimočný svojim zložením a skvelou chuťou poteší nielen malých športovcov, ale aj dospelých. V jednej dávke nájdete vyvážený pomer bielkovín, sacharidov i zdravých tukov , ktoré zasýtia, naštartujú vybitú energiu a doplnia výživné látky nevyhnutné ku každodennému zdravému fungovaniu. Vitamín D3 zabezpečuje normálne fungovanie imunitného systému a lepšie vstrebávanie vápnika a fosforu do kostí a zubov. Vitamíny skupiny B sú dôležité pri správnom vývoji nervovej sústavy, MCT tuky predstavujú okamžitý zdroj energie a vitamíny E a C chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Čokoládová príchuť je bez laktózy tvorená kakaovým práškom s obsahom 22 % kakaového masla.
  • L-lyzín – je komplexná imunitná formula s obsahom 3 účinných látok: L-lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea , ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a správnemu fungovaniu imunitného systému. L-lyzín je dôležitý stavebný materiál imunitných buniek a tým podporuje činnosť zdravého imunitného systému.
  • Premium Colostrum – kolostrum je výnimočná nutričná látka, ktorá slúži ako prvá potrava všetkým cicavcom prvých pár hodín hneď po narodení. Kolostrum dodáva perfektnú kombináciu imunitných a rastových látok, ktoré zabezpečujú podporu imunity a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Pravidelné užívanie Premium Colostrum podporuje imunitný systém, pomáha pri regenerácii svalov a upravuje trávenie. V období sezónnych alergií pomáha zmierňovať alergické prejavy.
  • Cé vitamín v prášku – vitamín C pomáha pri detoxikácii pečene, tvorbe kolagénu, vstrebávaní železa, metabolizme tukov či podpore imunity. Ochraňuje vnútorné orgány, centrálny nervový systém pred voľnými radikálmi, ktoré ich poškodzujú a urýchľujú starnutie.
  • Tryptofan B+ - prispieva k zlepšeniu nálady, lepšiemu zvládnutiu stresových situácií, nervozity a napätia. Aminokyselina tryptofan sa za prítomnosti vitamínu B6 premieňa na neurotransmiter serotonín, inak nazývaný aj hormónom šťastia. V noci sa premieňa na melatonín – hormón spánku. Vitamíny B6 a B3 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím