Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
BePlus 8410087602714 8410087602714

BIO vrecko jahody a banán 100 g

0,82 €
skladom (info)

Be Plus - BIO vrecko jahody, banán a jogurt, 0% cukru, 90 g Stráženie vášho dieťaťa, aby zjedlo svoj denný prídel ovocia, nebolo vždy ľahké. S týmto vreckom Be Plus plným jahôd, banánov a jogurtu je všetko oveľa jednoduchšie. Teraz bude vaše dieťa jesť ovocie zábavnou formou, pretože sa vďaka svojej veľkosti a uzatvárateľnosti samo rozhodne, kde a kedy ho chce konzumovať. Zloženie Rekonštituovaný mliečny prášok (mlieko) (51%)*, banánové pyré (31%)*, jahodové pyré (13%)*, ryžová múka*, prírodná aróma, laktát vápenatý (mlieko), kyselina citrónová a mliečne fermenty (mlieko). (*)Výrobok ekologického poľnohospodárstva (*)Obsahuje prirodzené cukry. Bez lepku. Bez pridaných cukrov. Vhodné pre dojčatá od 6 mesiacov. Skladovanie Skladujte pri bežnej izbovej teplote. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín. Krajina pôvodu Španielsko Obsah 90 g.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím