Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
AllCosmetics.sk
  • AllCosmetics.sk
  • AllCosmetics.sk
Angry Beards

Biely íl na vlasy Lee Man Go Angry Beards

15,50 €
skladom (info)

íl na vlasy 120g

Íl je ideálný prípravok pre každodenné používanie. Účesy sú skôr uvoľnené, taká nedbalá elegancia. Pokiaľ chcete účes na mastného Malfoya, tak siahnite po pomáde. Veľkou výhodou ílu je taktiež znovu spracovateľnosť, takže účes môžete v priebehu dňa upravovať a meniť. Ak preferujete prirodzený matný vzhľad, doporučujeme siahnuť po tomto matnom íle a na vlasoch ho neuvidíte.

Vytáčali nás íly, ktoré voňali silnejšie než parfém. Keď prechádzate okolo niekoho, tak nemá byť cítiť vaša hlava, to je proste hovadina. Na vôni sme teda ubrali tak, že ju cítite keď si íl dávate a patom už nie. Nikto ďalší to proste cítiť nemá. Lee Man Go je to svieža kombinácia liči a manga, sladšia, ale hodne zábavná. Druhá vôňa ílu od Angry Beards je klasická pánska, takže pokiaľ ste skôr na to, odporúčame skôr Miče.

 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím