Tuli A Tuli Laboratories 8586021852023 8586021852023

Bazalka prírodný esenciálny olej

4,70 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Bazalka má široké spektrum aplikácií od povzbudenia duševného stavu až po zmiernenie únavy. Jeho komplexná aróma má mierne zelené a balzamové podtóny a najmä tento typ bazalky je sladší a považovaný za najbezpečnejší zo všetkých odrôd bazalky. Schopnosť oleja zlepšiť pamäť a zbystriť myseľ je v Indii velebená už od dávnych čias. Hinduisti  na truhly mŕtvych kladú bazalkové listy, aby ich chránili pred zlými duchmi pri prechode medzi životmi. Ženy v Taliansku mali na seba túto bylinku, aby prilákali nápadníkov.
ÚČINKY antiseptický

antispazmodický 
liek proti nadúvaniu

podporuje menštruačný cyklus

utišujúce účinky na nervy

žalúdočný liek

tonizujúce účinkypomáha pri tráviacich problémoch
Afrodiziakum
Upokojuje spazmodickú bolesť brucha
Upokojuje astmatické stavy
Olej, ktorý pozdvihuje duchapovzbudzujúce
Osobnosť

Bazalkový olej sa odporúča pre tých, ktorí potrebujú ochranu pred  chorobami, sú na choroby náchylní a majú náznaky nervového vyčerpania. Ocimum basilicum má excelentné relaxačné účinky a to vďaka vysokému obsahu metyléterov.  
Je to prírodné nervové tonikum, ktoré je schopné stimulovať a / alebo obnovovať v závislosti od potrieb tela. V súvislosti s touto schopnosťou sa označuje ako "adaptogénny".PODROBNOSTI O AROMATERAPIIBazalkový olej je vynikajúcou voľbou pre širokú škálu použitia v aromaterapii. Veľmi dobre sa mieša s olejmi Bergamot, Peppermint a Eucalyptus.BEZPEČNOSŤ Netoxický a nedráždivý s možnou citlivosťou u niektorých jedincov. Tento typ bazalkového esenciálneho oleja je považovaný za najbezpečnejší zo všetkých odrôd bazalky. Vyhnite sa nadmernému užívaniu bazalky, pretože môže  prestimulovať nervový systém. Vždy najskôr otestujte malé množstvo esenciálneho oleja  kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.

Nepoužívajte, ak ste tehotná.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím