Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 32174 32174

Bambusové slamky

3,25 €
skladom (info)

Štýlová ekologická slamka z bambusu. Pridajte do svojho života dúšok prírody a pochváľte sa svojou eko slamkou, ktorú zdobí slovenský folklórny vzor. Hodí sa do kabelky či ruksaku, takže kdekoľvek ste a čokoľvek robíte, môžete bezstarostne povedať „nie“ jednorazovým slamkám.Naše slamky sú získané z obnoviteľných bambusových lesov bez súvisiaceho odlesňovania. Pochádzajú z prírody, preto keď splnia svoje poslanie, kompostovaním ich vrátite späť tam, odkiaľ pochádzajú. Sú navrhnuté prírodou, takže každá slamka je jedinečná a môžete očakávať jemné rozdiely vo veľkosti, tvare a farbe.Dĺžka: 20 cm, priemer: 0,6-0,8 cm Balenie: 5 kusov.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím