Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 710535448535 710535448535

Bambusová zubná kefka pre deti - mäkká až stredne tvrdá

2,91 €
skladom (info)

Rukoväte sú mierne zakrivené pre pohodlné uchytenie a komfortnejšiu manipuláciu, ktoré uľahčujú deťom čistenie drobných zúbkov.

Prírodné rukoväte z bambusu sú ľahké a pohodlné v malých rúčkach, zatiaľ čo mäkké nylonové štetinky neobsahujúce BPA udržujú vaše deti v bezpečí pred chemikáliami a toxickými látkami uvoľňujúcimi sa z plastov.

Nevhodné pre dojčatá a batoľatá. Balenie bez plastu. Krabička a rúčka kefky je 100% recyklovateľná a biologicky odbúrateľná. Výrobca: I LOVE ECO


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím