Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
AllCosmetics.sk
  • AllCosmetics.sk
CalmBalls

Antistick - Športový antiperspirant na gule

8,90 €
skladom (info)

Nenechajte sa ničím zabrzdiť, ani svojím "pytlom". Vďaka Antisticku znížite priľnavosť svojich intímnych partií a budete si môcť vychutnať každý pohyb bez akéhokoľvek obmedzenia. ČI ste už rekreačný alebo vrcholový športovec, futbalista alebo horolezec, váš šport získa úplne iný rozmer. Obsahuje celú radu antioxidantov, ktoré vašu kožu ochránia a regenerujú. Má jemnú citrusovú vôňu a prírodné výťažky umocnia sviežosť aj pri tom najväčšom zaťažení. 

Zloženie: Kozmetika pre intímnu hygienu je najvyššej kvality. Tradičné a praxou otestované zloženie je na báze medicínskej vazelíny, obohatené o antioxidačné prísady a prírodné výťažky. 

Použitie: Naberte potrebné množstvo podľa veľkosti vašich patrií a naneste na celú plochu. Keď vám niečo zostane na dlaniach pokojne zbytok rozmažte na stehná, čím znížite priľnavosť na absolútne minimum, 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím