Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852016 8586021852016

Aníz prírodný esenciálny olej

4,60 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Aníz údajne pochádza z Turecka. Je to jednoročná voňavá bylina, ktorá sa pestuje tisícročia. Do Európy sa rozšíril v 9 st. za vlády Karola Veľkého. V Egypte sa pestoval už okolo roku 1500 pred naším letopočtom. Egypťania používali semená a listy anízu na prípravu nápojov, liekov a ako korenie. Žuvanie anízu pre svieži dych je dodnes používané v Indii. Rimania z neho pripravovali korenistý koláč, ktorý pomáhal tráveniu.ÚČINKYZažívacie ústrojenstvouvoľňuje kŕče
podporuje trávenie
zvyšuje absorpciu v črevách
podporuje normálnu peristaltiku
Imunitný systémneutralizuje mikróby
neutralizuje hmyzDýchacie ustrojenstvopomáha pri vylučovaní hlienustimuluje priedušky
uvoľňuje kŕčeMuskuloskeletálny systém
upokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺby
zmierňuje opuch
uvoľňuje svalové kŕčeReprodukčný systém
zvyšuje produkciu mlieka u dojčiacich matiek
podporuje a reguluje menštruáciuBEZPEČNOSŤNetoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie.Ak ste tehotná, pred použitím  sa poraďte s lekárom. Olej z anízu by sa nemal používať u detí mladších ako 5 rokov.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím