Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
22009 8595670000000

Abfarmis Tehotenský test - proužek - 2 ks

1,70 €
skladom > 100 0.5kg (info)

Popis:
Abfarmis tehotenský test slúži na včasnú detekciu tehotenstva a je určený na sebatestovanie (in vitro). Zisťuje prítomnosť ľudského choriového gonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už v počiatočnom štádiu tehotenstva. Tehotenský test môže zistiť tehotenstvo už vo veľmi ranom štádiu, cca dva dni od zahniezdenia vajíčka v maternici.

Ako tehotenský test funguje?
Vo chvíli, keď sa oplodnené vajíčko zahniezdi v maternici, je bunkami, ktoré tvoria základ placenty vylučovaný do krvi a moču hormón hCG. Ak ste tehotná, tento hormón sa zvyšuje veľmi rýchlo. Tehotenský test zisťuje prítomnosť hCG hormónu najnovšou technológiou.

Odporúčaná aplikácia:
Tehotenský test obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú hormónom (hCG). Po kontakte tehotenského testu so vzorkou preniká moč pozdĺž membrány. Akonáhle moč obsahujúci hCG dosiahne testovaciu oblasť v membráne, dôjde k vzniku farebného prúžku. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Ak je test vykonaný správne, objaví sa v kontrolnej oblasti ešte jeden farebný prúžok, ktorý slúži na kontrolu správnosti prevedenia.

Odber a príprava vzorky:
Na zistenie tehotenstva je možné použiť akúkoľvek vzorku Vášho moču, najvhodnejší však je prvý ranný moč, pretože obsahuje najvyššiu koncentráciu hCG. Pokiaľ preferujete testovanie vzorky moču z nádobky, je možné odobrať vzorku moču do akejkoľvek čistej a suchej nádobky z plastu alebo skla.

Postup pri testovaní:

Pripravte si časovač umožňujúci odčítanie sekúnd a čistú nádobku na moč.
Odoberte vzorku moču do čistej a suchej nádobky.
Z neporušeného obalu vyberte testovací prúžok za farebne označenú časť a čo najskôr ho použite na otestovanie vzorky moču.
Testovací prúžok držte v mieste označenia na uchopenie. Šípky zobrazené na testovacom prúžku smerujú dole k vzorke moču. Ponorte iba absorpčný koniec testovacieho prúžku do moču minimálne na 10 sekúnd.
Takmer okamžite môžete pozorovať, ako sa membránou testovacieho prúžku začne šíriť ružová farba.
Vyberte testovací prúžok zo vzorky moču a položte ho na suchý čistý rovný a nenasiakavý povrch.
Vyčkajte 5 minút, kým sa neobjavia ružové prúžky a následne prečítajte výsledky v oblasti výsledkov testu. Výsledky nečítajte po viac ako 15 minútach.

Interpretácia výsledkov:
Na vyhodnotenie výsledkov testu je nutné venovať pozornosť polohe kontrolnej línie (C) a testovacej línie (T).

Pozitívny výsledok:
Ak sa objavia v kontrolnom okienku dva prúžky (jeden v mieste kontrolnej línie a druhý v mieste testovacej línie) je test pozitívny a pravdepodobne ste tehotná. Intenzita sfarbenia prúžku v testovacej oblasti závisí od koncentrácie hCG, ktorá sa počas tehotenstva mení.

Negatívny výsledok:
Ak sa objaví v kontrolnom okienku len jeden prúžok v mieste kontrolnej línie, je test negatívny a to znamená, že tehotenstvo nebolo testom potvrdené.

Poznámka:
Ak máte dôvodné podozrenie, že môžete byť tehotná (napr. vynechanie menštruačného krvácania) test zopakujte po niekoľkých dňoch. Hladina tehotenského hormónu zatiaľ nemusí byť dostatočne vysoká. Ak je test stále negatívny, poraďte sa so svojím lekárom.

Neplatný výsledok:
Ak sa po 5 minútach v okienku neobjavia žiadne prúžky alebo sa objaví prúžok iba v testovacom pásme (T) av kontrolnom pásme (C) nie. Výsledok je neplatný a test by sa mal opakovať s novým tehotenským testom.

Obsah balenia:
Dva vrecká obsahujúce testovací prúžok a sušicí prostriedok. Vrecko s vysúšacím prostriedkom slúži iba na skladovanie ovulačného testu a nepoužíva sa pri samotnom testovaní.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím